Haluk Levent’ten Melek Mızrak Subaşı paylaşımı!

Haluk Levent, sosyal medyada gündem olan Bilecik Belediyesi Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ile kendini karşılaştıran esprili bir paylaşımda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Bilecik Belediyesi ziyaretinde Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı‘yla çektirdiği fotoğraflar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Subaşı, Game of Thrones dizisindeki Daenerys Targaryen karakterine benzetildi. Subaşı’nın sosyal medyada popüler hale gelmesinin ardından Haluk Levent de esprili bir paylaşım yaptı.

 

“2 DAKİKADA HARCADINIZ”

Twitter’dan  eksi halini paylaşan Levent “Nankörler! Neymiş Melek Mızrak Subaşı güzelmiş başkan olmalıymış! Benim gibi bir yakışıklıyı ve dünya güzelini 2 dakikada harcadınız!” ifadelerini kullandı.

“İLTİFATLARINIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

Melek Mızrak Subaşı, gördüğü ilgi üzerine sosyal medya hesabından önceki gün şu mesajı paylaştı:

“İltifatlarınız, esprileriniz ve güzel yorumlarınızı görüyor, herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Unutmadan, Winter Is Coming! (Kış geliyor)”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Avşar kızı ekranlara dönüyor

Çar Şub 1 , 2023
Ünlü oyuncu Hülya Avşar uzun süre sonra ekrana dönüyor. Avşar “Yıldız De Bana” yarışmasında jüri koltuğunda oturacak. Hülya Avşar uzun süre sonra ekrana dönüyor. Avşar “Yıldız De Bana” yarışmasında jüri koltuğunda oturacak. Pastel Film imzalı yarışma Kanal D’de seyirciyle buluşacak. Bugüne kadar Hande Yener ve İrem Derici başta olmak üzere […]

Takip Edilenler