İrem Derici, gönlünü Survivor yarışmacısına kaptırdı

“At gibi aşığım” itirafında bulunan İrem Derici’nin yeni aşkı ortaya çıktı. Derici, gönlünü eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a kaptırdı.

Şarkıcı İrem Derici, özel hayatı ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine geliyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda “At gibi aşığım ama hiç çaktırmıyorum süperim” itirafında bulunan Derici’nin yeni aşkı ortaya çıktı.

INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI AŞKI ELE VERDİ

Gazeteci Hakan Kanburoğlu’ın haberine göre, 35 yaşındaki İrem Derici’nin gönlünü kendisinden 6 yaş küçük eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan‘a kaptırdı.

İkilinin ilişkisini ise Instagram hesaplarından yaptığı paylaşım ele verdi. Işıktutan ve Derici, hesaplarından aynı kahvaltı masasının fotoğrafını paylaşarak birlikte olduklarını gözler önüne serdi.

ESKİ SEVGİLİSİNİN ARKADAŞI ÇIKTI

Öte yandan Derici’nin yeni aşkı, eski sevgilisi Cem Belevi‘nin de yakın arkadaşı çıktı. Derici ile ilişkisi ihanet yüzünden biten Belevi ile Işıktutan, önceki gün birlikte Galatasaray maçını izlemeye gitmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kanser tedavisindeki başarı her geçen yıl artıyor

Per Şub 2 , 2023
Dünyada her yıl milyonlarca insanı etkileyen kanser, çoğu zaman erken tanı ile kontrol altına alınabilen bir hastalık. Erken tanı için yıllık doktor kontrolü dışında, kadınlar için mamografi, sigara içenler için akciğer tomografisi ve tüm bireyler için kolonoskopi gibi kalın bağırsak tetkiklerinin önemli olduğunun altını çizen Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji […]

Takip Edilenler