İYİ Parti Bursa’da görev değişimi

Selçuk Türkoğlu: “İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı görevimi, kongremizin kazananı Dr. Mehmet Hasanoğlu’na gururla devretmenin memnuniyeti içindeyim.”

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi.

İl eski Başkanı Selçuk Türkoğlu, başkanlık görevini partinin il merkezinde düzenlenen törenle, Dr. Mehmet Hasanoğlu’na devretti.

Türkoğlu, İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Sn. Kürşad Zorlu’nun da katıldığı devir teslim töreni için şu paylaşımı yaptı:

“16 Ağustos 2020 tarihinden bu yana yürüttüğüm İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı görevimi, 29 Ocak 2023 tarihindeki 3.Olağan Kongremizin kazananı Dr. Mehmet Hasanoğlu’na gururla devretmenin memnuniyeti içindeyim.

İYİ Parti Sözcümüz Prof. Dr. Sn. Kürşad Zorlu’nun da onurlandırdığı devir teslim töreninde karşılıklı olarak helalleştiğimiz ekip ve dava arkadaşlarıma yakın ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Genel Başkanım’ın ve Partimin emrinde bundan sonraki süreçte nasip olacak her göreve hazır bir nefer olarak, davamıza hizmet etmeye devam edeceğimin de bilinmesini isterim.

Görev yaptığım dönemde desteklerini esirgemeyen İYİ’ler Ailesi’ne şükranlarımı sunarım. Sevgi ve Saygılarımla.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Motorine indirim, LPG'ye zam

Cum Şub 3 , 2023
Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. BENZİN VE MOTORİNDE İNDİRİM VAR MI? Motorinde dünün ardından bugün de indirim gelirken LPG ise zamlandı. […]

Takip Edilenler