Bursa’da jandarmadan öğrencilere Uludağ gezisi

Bursa İl Jandarma Komutanlığı Osmangazi İlçesinde bulunan Şehit Yunus Yılmaz Ortaokulu, Şehit Jandarma Er Bahadır Aydın Ortaokulu ve Gazi Anadolu Lisesi öğrenciler ile Uludağ gezisi düzenledi.

Bursa İl Jandarma Komutanlığı Yarıyıl tatilinde Uludağ’a götürdü. Osmangazi İlçesinde bulunan Şehit Yunus Yılmaz Ortaokulu, Şehit Jandarma Er Bahadır Aydın Ortaokulu ve Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerinden seçilen 10 öğrenci ve velileri jandarmalar tarafından Uludağ gezisine çıkarıldı.

Jandarma birimleri, öğrenciler ve aileleri okullarından alınıp, teleferik ile Uludağ’a çıkardı. Bölgede JAK timleri nezaretinde çeşitli faaliyetler yapılırken, öğrenciler okula başlamadan önce hem eğlenceli zaman geçirmiş hem de Jandarmanın Uludağ’da yaptığı faaliyetler konusunda bilgilendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mevlana Şiir Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu

Cum Şub 3 , 2023
Osmangazi Belediyesi’nin Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle edebiyat dünyasına yeni eserler kazandırmak ve gençlere Mevlana sevgisini aşılamak adına bu yıl 12’ncisini düzenlediği Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması’nın kazananları ödüllerini düzenlenen törenle aldı. Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması’nın ödül törenine Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yanı sıra Osmangazi İlçe Milli […]

Takip Edilenler