Tuğba Altıntop’tan imam nikahı itirafı

1996 senesinde Rafet El Roman ile yaptığı evlilikle gündeme gelen 2002 senesinde ise çekişmeli bir şekilde boşanan Tuğba Altıntop, katıldığı bir programda yaptığı imam nikahı itirafıyla şaşırttı.

 

Geçtiğimiz sene Şile’de köpek saldırısına uğrayan ve yüzüne 50 dikiş atılan Tuğba Altıntop önceki gün bir YouTube programına konuk oldu.

Ensonhaber’den İlker Koç‘un sunduğu programda Tuğba Altıntop evlilik hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tuğba Altıntop: Kesinlikle imam nikahı yaparım, yaptırırım da. Evlenirim zaten. Kesinlikle benim için şarttır. Resmi evlenmeden imam nikahım oldu. Dokuz Kocalı Hürmüz’den fazlayım. Seda Sayan kadar olamaz.

8 tane imam nikahı kıydım, şükürler olsun. Doğruyu söylüyorum. Baktım olmadı hemen ayrıldım. Mehir almadım. Rafet’te de mehir vardı. Hiç birisinden mehir almadım.

Ben yeter ki boşanayım derdindeyim. 2,5 – 3 yıl, 2 yıl, 1 hafta, 10 gün süren de oldu.

Sizin bildiğiniz isim değil, sadece Rafet’i biliyorsunuz. Allah izin verirse tabii ki resmi ve imam nikah olmak kaydıyla inşallah Allah’ım bana nasip eder de aklımdaki kişiyle evlenirim.

Maşallah tanıdık imamlarımız da vardı. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yalı Çapkını'na tepki yağınca senaryo değişti!

Cum Şub 3 , 2023
Yalı Çapkını’nda Seyran ile evli olan Ferit’in yasak aşkı Pelin’in sahnelerine ağırlık verilmesi izleyicileri kızdırınca, senaryoda değişiklik yapıldı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde Seyran ile evli olan Ferit’in yasak aşkı Pelin’i ailesiyle yaşadığı eve getirmesi izleyicileri kızdırdı. Yasak aşkın ön plana çıkarılmasından […]

Takip Edilenler