Yalı Çapkını’na tepki yağınca senaryo değişti!

Yalı Çapkını’nda Seyran ile evli olan Ferit’in yasak aşkı Pelin’in sahnelerine ağırlık verilmesi izleyicileri kızdırınca, senaryoda değişiklik yapıldı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolünü paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde Seyran ile evli olan Ferit’in yasak aşkı Pelin’i ailesiyle yaşadığı eve getirmesi izleyicileri kızdırdı. Yasak aşkın ön plana çıkarılmasından rahatsız olan kullanıcılar, sosyal medyada paylaşım yaparak diziyi izlemeyeceklerini söyledi. Sosyal medyada gündem olan diziye gelen tepkilerin ardından senaryoda değişiklik yapma kararı alındı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yalı Çapkını son bölüm finalinde Ferit’in İfakat’la konuşup boşanmak istediğini ailesine iletmek istediğini söylediği sahneler vardı. Seyran’ın da kulak misaifiri olduğu sahne izleyicileri kızdırdı. Sosyal medya kullanıcıların tepkisinden sonra dizinin senaryosu revize edilerek final sahnesi yeniden yazıldı.

O sahneler yerine Seyran’ın (Afra Saraçoğlu), Ferit’in (Mert Ramazan Demir) tüm engellemelerine rağmen yalıyı basıp Pelin’in saçına yapıştığı sahne çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kızamık alarmı: Vakalarda artış var, uzmanlar uyardı!

Cum Şub 3 , 2023
İstanbul’da son aylarda kızamık vakaları bildirilmeye başlandı. Uzmanlar, çocukluk çağı aşılarının ihmal edilmemesi konusunda aileleri uyarıyor. İstanbul’da bir süredir kızamık vakaları görülüyor. Yıllardır vaka görmeyen doktorlar yeniden kızamıklı çocuklarla karşılaşıyor. NTV’nin haberine göre, Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde görülen vaka sonrası uzmanlar aşı yapılması gerektiği konusunda aileleri uyardı. Türk Pediatri Kurumu Başkanı […]

Takip Edilenler