Beyazıt Öztürk sevenlerini maziye götürdü

Şimdilerde yeni projesi için hazırlıklarını sürdüren ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, sosyal medya sayfasından Haluk Bilginer ile olan bir fotoğrafını paylaşarak sevenlerini geçmişe götürdü.

Son olarak O Ses Türkiye yarışmasıyla ekrana gelen ve şimdilerde yeni projesi için büyük bir hazırlıkta olduğu bilinen ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve rol aldığı her yapıma kalite katan Haluk Bilginer 2006 senesinde Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? İsimli başarılı yapımda birlikte rol almışlardı.

Aradan 17 sene geçmesine rağmen başarılı yapım şimdilerde de birçok kişi tarafından ilgiyle izleniyor.

Beyazıt Öztürk, şimdi ise sosyal medya sayfasından Haluk Bilginer ile olan bir karesini paylaşarak takipçilerini maziye götürdü.

Beyazıt Öztürk, paylaşımına ise, “Haluk abiye sevgiler” notunu düşerek gülücük emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyükşehir Şehir Genelinde Karla Mücadelesini Sürdürüyor

Cts Şub 4 , 2023
Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinin yanı sıra ilçelerde ve kırsal mahallelerde de kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürerek sorumluluk sahasındaki arterleri ulaşıma açık tutuyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinin yanı sıra ilçelerde ve kırsal mahallelerde de kış şartlarıyla mücadelesini aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri ve Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı koordinesindeki ekipler, tüm ilçelerde […]

Takip Edilenler