Alinur Aktaş: “Yardımlarınızda AFAD’a öncelik verin”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan çağrı: “Koca yürekli hemşerilerim, deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yaralarını sarmada daha etkili olabilmeniz için nakdi yardımlara (AFAD, Kızılay) öncelik vermemiz daha faydalı olacaktır. “

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan Bursalılara önemli bir çağrı geldi.

Depremin ilk anından bu yana bölgedeki çalışmalara katılan Alinur Aktaş, sosyal medya hesabından vatandaşlara şu çağrıyı yaptı:

“Koca yürekli hemşehrilerim,

Deprem bölgesi için devletimizin imkânlarıyla birlikte sizler de seferber oldunuz. Sağ olun, var olun. Şu an itibarıyla bölgeye yeterli miktarda yardım malzemesi geldi.

Deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yaralarını sarmada daha etkili olabilmeniz için nakdi yardımlara (AFAD, Kızılay) öncelik vermemiz daha faydalı olacaktır. Allah hepinizden razı olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa'da kaçak yapılara karşı göreve çağrısı

Per Şub 9 , 2023
Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği Bursa İl Koordinasyon Kurulu tarafından ‘Kaçak Yapılara Karşı Göreve Çağrı’ konulu basın toplantısı gerçekleştirildi. Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği Bursa İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen basın toplantısı Bursa Akademik Odalar Birliği‘nde gerçekleştirildi. Kaçak yapıların ve imar aflarının ele alındığı basın toplantısında, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen deprem ana konu […]

Takip Edilenler