Başkan Oktay Yılmaz’dan Yıldırımlılar’a önemli duyuru!

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen depremde etkilenen depremzedelere destek yardımları için önemli bir uyarıda bulundu.

Yüzyılın felaketi olarak adlandırılan ve Kahramanmaraş merkezli depremde bir yandan enkaz çalışmaları sürerken diğer taraftan da etkilenen vatandaşlar için yurdun her tarafından destekler sürüyor.

Depremin ilk anından itibaren Bursa belediyeleri arasında ciddi katkılar sunan Yıldırım Belediyesi deprem bölgesine önemli yardımlar gönderdi.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, sosyal medya hesabında toplanan yardımlar hakkında bir paylaşım yaptı.

Yılmaz, paylaşımında; Değerli hemşehrilerim, yarından itibaren yapacağınız yardımlarda sadece, gıda ve hijyen yardımlarınızı kabul edebileceğiz. Bu süreçte verdiğiniz güçlü destekten dolayı yürekten teşekkür ederim”ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Osmangazi Belediyesi depremzedelerin yanında

Cum Şub 10 , 2023
Bursa’nın Osmangazi Belediyesi, depremin vurduğu Hatay’da vatandaşlar için her gün 2 bin kişilik sıcak çorba ikramında bulunuyor. Bursa’nın Osmangazi Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerden biri olan Hatay’da depremzede vatandaşlar için her gün 2 bin kişilik sıcak çorba ikramında bulunuyor. Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yardım seferberliğine […]

Takip Edilenler