Tarkan’dan deprem bölgesine 1 milyon TL’lik yardım

Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremin ardından enkaz altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgesine de yardım yağıyor. Tarkan’ın da depremin ilk gününde AFAD’a 1 milyon TL’lik bağışta bulunduğu öğrenildi.

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 10 ilimizi etkileyen iki ayrı deprem sonrası tüm ülke seferber oldu. Aralarında birçok ünlü ismin de yer aldığı bağışçılara Tarkan da katıldı.

Haluk Levent, deprem dayanışması için ilk desteği veren ünlüleri de açıklamıştı. İlk arayanın Kıvanç Tatlıtuğ olduğunu söyleyen Levent, ünlü oyuncunun 200 bin TL bağış yaptığını ve lojistik ihtiyaç için destek sağlayacağını belirtmişti. Merih Demiral, Burak Deniz, Edis, Bülent Ersoy gibi sanat camiasından isimler bağışlarını AFAD ve Ahbap’a yapmıştı.

Tarkan’ın da depremin yaşandığı ilk gün AFAD’a 1 milyon TL bağış ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, ayrıca yıkılan yerler içinde bir plan oluşturmuş. Şarkıcı, deprem bölgesine yeni evler yaptırmayı düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Osmangazi’den deprem seferberliği

Cum Şub 10 , 2023
Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin hemen ardından tüm imkanlarını seferber eden Osmangazi Belediyesi, arama kurtarma ekipleriyle, iş makineleriyle, sıcak yemek ikramlarıyla ve yardım TIR’ları ile depremzede vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. EKİPLER 2 KİŞİYİ ENKAZDAN KURTARDI   Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Tüm imkanlarıyla yardım seferberliğine katılan Osmangazi […]

Takip Edilenler