Survivor Aşkım Burçe, depremde erkek arkadaşını kaybetti

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremde, Survivor yarışmasıyla tanınan sporcu Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı hayatını kaybetti. Burçe, acı gününü sosyal medya hesabından paylaştı.

Survivor yarışmasıyla tanınan sporcu Aşkım Burçe‘nin erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı depremde hayatını kaybetti. Burçe, acı gününü sosyal medya hesabından paylaştı.

Survivor Aşkım’ın acı günü

23 yaşındaki Aşkım Burçe’nin erkek arkadaşı depremde vefat etti. Haberi sosyal medyadan duyuran Burçe, üzüntüsünü bu ifadelerle dile getirdi:

“Allah der ki kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler; ‘Onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım. Yarım kalmadık biz söz veriyorum, mahşere kaldık”

Yüzünü görmeye cesaret edemedim önce. Aslında kendimi kandırma şeklimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık…

Ama son kez bakmalıydım sana, son kez seni çok sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin evin söz veriyorum, o eve çok iyi bakmaya çalışacağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Deprem sonrası ikinci tehlike: Salgın hastalıklar

Sal Şub 14 , 2023
Türkiye’yi derinden sarsan ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından Prof. D. Serhan Sakarya, deprem bölgelerinde bulaşabilecek salgın hastalıklara karşı uyarılarda bulundu.Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerle sarsılan Türkiye’de yaşamını yitirenlerin sayısı 30 bini geçti, 10 bine yakın bina yıkıldı, daha fazlası kullanılamaz hale geldi. Tüm bunların sonucu […]

Takip Edilenler