Nusret Gökçe’den deprem bölgesine yardım

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası bölge için seferberlik başladı. 10 ile Türkiye’den ve dünyadan yardım yağarken Nusret Gökçe de AFAD’a yaptığı nakdi yardımı takipçileriyle paylaştı.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli iki deprem sonrası tüm Türkiye tek yürek oldu. Günlerdir bölgeye yardım yağarken birçok ünlü isim de seferber oldu.

Bazı isimler ise depremzedelere hem yardım malzemesi hem de nakit bağış yaptı. O isimlerden biri de Nusret Gökçe oldu.

“BİZ BERABERİZ”

Deprem felaketinin ilk gününden beri çeşitli yardımları bölgeye gönderen Nusret, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile de AFAD’a 25 milyon TL nakit bağış yaptığını açıkladı.

Nusret paylaşımında “Buradan bütün dünyaya sesleniyorum. Acımız büyük. O gün bu gün. Birlik ve beraberlik zamanı Türkiye’miz için. Haydi Türkiye’m. El ele gönül gönüle. Biz beraberiz. Biz Türkiye’yiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çevikel: “Depremzede İller, Kalkınmada Öncelikli 6. Bölge Kapsamına Alınmalı”

Cum Şub 17 , 2023
Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı ve Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, 11 ilimizi etkisi altına alan ve binlerce insanımızın hayatını kaybetmesine yol açan deprem felaketinin, bölgenin ekonomik hayatına da büyük darbe vuracağını söyledi. Depremin büyük bir göç […]

Takip Edilenler