Tarkan’dan depremzedelere yardım

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası Haluk Levent’e destek olan birçok ünlü isme şarkıcı Tarkan da eklendi. Şarkıcının yaptığı bağışı AHBAP’ın kurucusu Levent paylaştı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 45 saniye süren deprem; Trabzon, Adana, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Samsun ve Hatay’da da hissedildi. 10 ili etkileyen depremlerde binlerce ölü ve yaralı var.

Sanatçı kişiliğinin yanında son dönemde kurduğu AHBAP Derneği‘ndeki çalışmalarla da adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, depremin ardından afetzedeler için destek kampanyası başlatmıştı. Ünlülerin kampanyaya olan desteklerini paylaşan Levent, Tarkan’ın merak edilen bağışını paylaştı.

Levent, Tarkan’ın 1 milyon TL bağış yaptığını duyurdu. Şarkıcı, daha önce Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “AFAD da bizim AHBAP da” diyen Tarkan, Levent’e “Yanındayım” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nusret Gökçe'den deprem bölgesine yardım

Cum Şub 17 , 2023
Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası bölge için seferberlik başladı. 10 ile Türkiye’den ve dünyadan yardım yağarken Nusret Gökçe de AFAD’a yaptığı nakdi yardımı takipçileriyle paylaştı. 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli iki deprem sonrası tüm Türkiye tek yürek oldu. Günlerdir bölgeye yardım yağarken birçok ünlü isim de seferber oldu. Bazı isimler ise […]

Takip Edilenler