Burcu Biricik’in amcası enkaz altında kaldı

Hatay’da dün akşam iki büyük deprem daha yaşandı. Çok sayıda binanın yıkıldığı sarsıntıların ardından oyuncu Burcu Biricik, amcasının enkaz altında kaldığını söyleyerek yardım istedi

Kahramanmaraş’ta meydana 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından büyük yıkım yaşayan Hatay, dün akşam da sarsıldı.

Hatay’ın Defne ilçesinde dün saat 20.04’te 6.4 büyüklüğünde, Samandağ ilçesinde de saat 20.07’de ise 5.8 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.

Birçok ilde etkili şekilde hissedilen depremlerde 6 kişi hayatını kaybederken, 294 kişi de yaralandı.

“LÜTFEN ACİL YARDIM”

Ünlü oyuncu Burcu Biricik de amcasının depremlerin ardından enkaz altında kaldığını söyleyerek yardım istedi.

Instagram hesabından Oğuzhan Uğur’un paylaşımına yorum yapan Biricik, “Hatay Antakya, Küçük Dalvan İpek Sokak’ta amcam enkaz altında kaldı. Lütfen acil yardım. Yönlendireceğiniz bir ekip var mıdır Oğuzhan?” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karacabey'e yerleşen depremzedelere Başkan Özkan'dan ziyaret

Sal Şub 21 , 2023
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, eşi Gülden Özkan ile birlikte deprem bölgelerinden gelerek Karacabey’e yerleşen depremzedeleri evlerinde ziyaret ediyor. Özkan gittiği evlerde, depremi yaşayan aile bireyleri ile istişarelerde bulunurken, geçmiş olsun mesajlarını iletiyor, taleplerini yerine getiriyor. Karacabey Belediyesi, depremzedelere her alanda desteğini sürdürüyor. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, eşi Gülden […]

Takip Edilenler