Acun Ilıcalı reklam gelirlerini bağışlayacak

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı 5 Milyon TL’lik bağışın ardından reklam gelirlerini de bağışlayacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bağış gecesinde kızları ve kendisi adına 5 Milyon TL bağış yapacağını açıklayan Acun Ilıcalı, reklam gelirlerini de bağışlama kararı aldı.

Bu hafta EXXEN platformunda yayınlanması planlanan üç önemli Avrupa karşılaşmasını TV8’de yayınlama kararı alan Ilıcalı, hafta boyunca TV8’den elde edilecek tüm reklam gelirlerinin de depremzedelere bağışlanacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Ilıcalı’nın paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alarak gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa'da barajlar alarm veriyor

Çar Şub 22 , 2023
Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ), barajlardaki su oranına dikkat çekerek su tasarrufunun devam etmesi yönünde uyarılarda bulundu. Kış aylarında beklenen yağışların gelmemesi, barajların doluluk oranlarını düşürdü. Son dönemlerde mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklık, Bursa’da kuraklık alarmına sebep oldu. Bursa’nın içme suyunun en önemli kısmını karşılayan yıllık 60 milyon metreküp […]

Takip Edilenler