Dündar, bölgedeki çalışmaları yerinde inceledi

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Hatay’ın İskenderun ilçesinde düzenlenen belediye başkanları koordinasyon toplantısının ardından Samandağ ilçesine geçerek Osmangazi Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Dündar, Hatay’ın İskenderun ilçesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında düzenlenen AK Parti’li belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.  Dündar, toplantının ardından depremden en çok etkilenen bölgelerden biri olan Hatay’ın Samandağ ilçesine geçti. Temaslarının ikinci gününde, Samandağ ilçesinde koordinatör olarak görevlendirilen Iğdır Valisi Engin Sarıibrahim ile bir araya gelen Başkan Dündar, bölgede devam eden çalışmalarla ilgili durum değerlendirmesi yaptı. Deprem bölgesindeki Osmangazi Belediyesi’nin çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Dündar, verilen hizmetler ve ihtiyaçlar ile ilgili ekiplerden bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan Kanar'dan yerel destek ekiplerine ödül

Per Şub 23 , 2023
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, deprem bölgesinde görev yapan yerel destek ekiplerini ödüllendirdi. Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11 ilde yaşanan felaket sonrası Başkan Mehmet Kanar’ın talimatıyla yaraları sarmak için bölgeye sevk edilen yerel destek ekipleri ilçeye dönüş yaptı. Mustafakemalpaşa Belediyesi Arama Kurtarma (MPAK), yerel destek ekibi ve bölgede haberleşmeyi sağlayan radyo amatörleri […]

Takip Edilenler