Acun Ilıcalı reklam gelirlerini bağışlayacak

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı 5 Milyon TL’lik bağışın ardından reklam gelirlerini de bağışlayacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bağış gecesinde kızları ve kendisi adına 5 Milyon TL bağış yapacağını açıklayan Acun Ilıcalı, reklam gelirlerini de bağışlama kararı aldı.

Bu hafta EXXEN platformunda yayınlanması planlanan üç önemli Avrupa karşılaşmasını TV8’de yayınlama kararı alan Ilıcalı, hafta boyunca TV8’den elde edilecek tüm reklam gelirlerinin de depremzedelere bağışlanacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Ilıcalı’nın paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alarak gündem oldu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan Taban Erenler Camisi cemaatiyle buluştu

Cum Şub 24 , 2023
Belediye Başkanı Alper Taban’ın her Cuma sabahı farklı bir camide düzenlediği ‘Bereket Sofrası Buluşmaları’ bu hafta Kemalpaşa Mahallesi Erenler Camisinde gerçekleştirildi. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın kış dönemlerinde gerçekleştirdiği ‘Bereket Sofrası Halk Günleri Buluşmaları’ devam ediyor. Her hafta Cuma sabahı farklı bir camide düzenlenen ‘Bereket Sofrası’ halk günleri buluşmalarının bu […]

Takip Edilenler