Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz boşandı

2018 yılında evlenen ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz boşandı.

Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz çifti evliliklerini sonlandırdı. Yaklaşık 5 sene önce nikah masasına oturan çift tek celsede boşandı. 4 yaşında Cem adında bir oğulları olan çiftin ayrılık haberini Gülsoy’un menajeri doğruladı. Çiftin oğulları Cem’in velayetinin annede kaldığı öğrenildi.

“AŞKIN GEÇİCİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Geçtiğimiz aylarda Ceyda Düvenci ile Bambaşka Sohbetler programına katılan Gülsoy “Aşkın geçici olduğunu düşünüyorum çünkü aşk merak arzusundan ibarettir. Sonrasında en kıymetli olan ve geriye kalan tek şey sevgidir. Sevgi kaldığı zaman uzun süreli oluyor. Eşim Nilüfer ile o sevginin uzun süredir devam ettiğini düşünüyorum. Eşim çok eğlenceli bir insandır. Ben biraz sıkıcıyım, derin depresyonlarım oluyor” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Klinik Psikolog Filiz Yakmaz Basılgan’dan ebeveynlere uyarılar…

Per Mar 2 , 2023
Hayat Hastanesi Klinik Psikoloğu Filiz Yakmaz Basılgan depremden sonra çocukların iyileşmesi ile ilgili ebeveynlere uyarılara bulundu. Klinik Psikolog Filiz Yakmaz Basılgan, “Her yaş grubu çocuklar, hatta bebekler bile kötü bir şeyler olduğunda anlar ve neler yaşadıklarını hatırlarlar. Korkutucu bir olay olduğunda genellikle onların davranışlarında da değişiklikler gözlenir. Ağlamada artış, yetişkinlerden […]

Takip Edilenler