Berrak Tüzünataç’tan Akşener’in açıklamalarına tepki

Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’a çağrı yaptı ve “Bu masa artık potansiyel adayların tartışılabildiği ortak akıldan çıkmış” dedi. Akşener’in açıklamaları sonrası Berrak Tüzünataç isyan etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayının ele alındığı Altılı Masa toplantısının ardından, partisinin milletvekilleri ve başkanlık divanı üyeleriyle görüştü. Akşener toplantı sonrası sert ifadeler kullandı.

Akşener, masaya aday olarak Yavaş ve İmamoğlu’nun ismini sunduklarını belirtti. Akşener’in açıklaması sonrası Berrak Tüzünataç isyan etti.

“Böyle bir dönemde, bu kadar psikolojisi yıpranmış bir topluma , halka en ufak bir tutarlılığı bile çok gördünüz. Unutulmayacak” diyen Tüzünataç paylaşımında şunları yazdı:

“O altına imza attığınız belge ne olacak? Ne için imzaladınız ve basına servis ettiniz onu?”

640xauto-13.webp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

UİB’İN Şubat ihracatı 2,8 milyar dolar

Cts Mar 4 , 2023
Türkiye’nin Genel Sekreterlik bazında en fazla ihracat yapan ikinci birliği olan Uludağ İhracatçı Birlikleri’nin (UİB) şubat ayı ihracatı, 2 milyar 777 milyon 98 bin dolar olarak gerçekleşti. UİB’in 2023 şubat ayı ihracat rakamları açıklandı. Şubat ayındaki ihracatı 2,8 milyar dolar olan UİB’in, yılın ilk iki ayındaki ihracatı ise artışla 5 […]

Takip Edilenler