Başkan Taban’dan Ziraat Bankası Müdürü Aydın’a ziyaret

Belediye Başkanı Alper Taban, Ziraat Bankası İnegöl Merkez Şube Müdürü Oğuz Aydın’ı ziyaret etti. Başkan Taban, tarımsal yatırımlarda verdikleri destekten dolayı Oğuz Aydın’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Alper Taban, tarım şehri İnegöl’ün bu alanda gelişimi adına yapılan yatırımlarda ciddi destekler sağlayan Ziraat Bankası’nın İnegöl Merkez Şube Müdürü Oğuz Aydın’ı ziyaret etti. Beraberindeki Kırsal İşler Müdürü Sinan Kağan ile birlikte gerçekleşen ziyarette, İnegöl tarımına ilişkin istişareler de yapıldı.

Başkan Alper Taban, İnegöl Belediyesi öncülüğünde kurulan S.S. İnegöl Üreten Çiftçiler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi soğuk hava deposu projesinin yapımında ve soğuk hava deposuna kurulan Güneş Enerji Sisteminde hibe destekleri haricinde tarımsal desteklerle Ziraat Bankasının üreticinin yanında yer aldığını ifade etti. Bu nedenle İnegöl Merkez Şube Ziraat Bankası Müdürü Oğuz Aydın nezdinde Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne de teşekkürlerini ileten Başkan Taban, Aydın’a görevinde de başarılar diledi. Başkan Alper Taban, Ziraat Bankası’nın tarımsal kredileri ve hibe destekleri ile üreticilerimizin girdi maliyetlerini asgari düzeye düşürme adına yapılan projelerine ve iş birliğine devam edeceğini de kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Akpınar Kavşağında Asfalt Çalışması Başladı

Sal Mar 7 , 2023
İnegöl Belediyesi, Yenişehir Caddesi üzerinde bulunan Akpınar Kavşağında Ocak ayında başladığı düzenleme çalışmaları kapsamında gidiş istikametini tamamlayarak asfalt uygulamasına başladı. Bölgede sinyalizasyon sistemi ile birlikte akıllı kavşak modeli uygulanacağını açıklayan Belediye Başkanı Alper Taban, “Kısa süre içerisinde tamamını kullanıma açmayı hedefliyoruz” dedi. İnegöl’ün daha önce de pek çok kez gündeme […]

Takip Edilenler