Başkan Özkan depremzede ailenin misafiri oldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, depremin ardından ilçeye ulaşan depremzede aileleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Ali Özkan bu kapsamda Malatya’dan Karacabey’e gelen Fırat ailesini de ziyaret etti.

Özkan önceki gün yaptığı ziyarette, ailenin küçük kızı Berra Şevval’in 12. yaş gününü de kutladı. Başkan Özkan, Berra Şevval ile birlikte mumları üfledikten sonra, beraber pasta kesmeyi de ihmal etmedi.

Aileyle sohbet eden Özkan, depremin ardından Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay’a yaptığı ziyaretlerde edindiği izlenimleri de paylaştı.

Depremin ardından afet bölgesi için çalışmalar aralıksız sürüyor

Öte yandan, Karacabey Belediyesi tarafından afetten etkilenen aileler için Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezinde kurulan ekip ile bir yandan deprem bölgesi için vatandaşların yardımları toplanmaya devam edilirken, bir yandan da aileler için temel gıdadan, hijyene, kıyafetten uyku setlerine kadar çeşitli başlıklarda toplanan ürünlerin tedariği sağlanmaya devam ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BTSO’dan Mudanya Üniversitesine ziyaret

Çar Mar 8 , 2023
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Meclis Başkanı Ali Uğur ve yönetim kurulu üyeleri Mudanya Üni Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Meclis Başkanı Ali Uğur, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Şenyurt, yönetim kurulu üyeleri İsmail Kuş, Cüneyt Şener, Muhsin Koçaslan, Erol Kılıç, […]

Takip Edilenler