Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu

Eski Survivor yarışmacısı Avatar Atakan olarak tanınan Çağan Atakan Arslan, ikinci kez baba oldu. Ünlü isim, sosyal medya hesabından Zenia adını verdikleri kızı ve eşiyle verdiği pozları paylaştı.

2016 yılında Survivor şampiyonu olan Avatar Atakan olarak tanınan Çağan Atakan Arslan, 2022 yılında All Star’a katılmış ve 9. olmuştu.

Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Arslan, 2017 yılında Serap Korkmaz ile nikah masasına oturdu. Çiftin ilk bebekleri Leon Aslan Arslan ise 2018 yılında dünyaya geldi. Çift, geçtiğimiz günlerde de ikinci bebeklerine kavuştu.

Eski Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu - Resim : 1

Arslan çiftinin ‘Zenia’ adını verdikleri kızları salı günü özel bir hastanede dünyaya geldi.

1,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından eşi ve kızıyla verdiği pozları yayınlayan Arslan, “Hoş geldin Zenia Arslan. 07.03.2023. 04.51, 3,580 gram, 53 cm” notunu yazdı.

Eski Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu - Resim : 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rahim ağzı kanserine karşı aşı

Cum Mar 10 , 2023
Özel Hayat Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazmiye Şentürk, dünyada her yıl 274 bin kadının hayatını kaybettiği rahim ağzı kanseri hakkında bir tekstil firmasının kadın çalışanlarını bilgilendiGerçekleştirdiği sunumda, rahim ağzı kanserinin tedavisinin başarıya ulaşmasında erken tanı konulmasının çok önemli olduğunu dile getiren Hayat Hastanesi Kadın Hastalıkları ve […]

Takip Edilenler