Yenişehir’de depremzede çocuklar mutlu

Bursa Yenişehir Belediyesi, depremzede çocukların eğlenebilmesi için ücretsiz sirk düzenledi. Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde düzenlenen sirk gösterisinde depremzede çocuklar gönüllerince eğlendi.

Depremzede çocuklara çeşitli oyuncaklar veren Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, asrın felaketinin yaralarını sarmak için herkesin canla başla çalıştığını ifade etti. Tek isteklerinin çocukların gülmesi olduğunu belirten başkan Aydın, “Sevgiyle iyileşiyor, kucaklaşarak güçleniyor, el ele veriyor; tek yürek oluyoruz. Deprem felaketi sonrası Türkiye olarak tek yumruk olduk ve yaraların hep birlikte sarılması için hepimiz canla başla çalışıyoruz. Deprem bölgesinden ilçemize gelen ve bizim misafirimiz olan ailelerimizin çocuklarını bir nebze olsun diye mutlu edebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursagaz’a “Beslenme Dostu İş Yeri” belgesi

Pts Mar 13 , 2023
Bursagaz, Sağlık Bakanlığı’nın “Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri” belgesini Bursa’da alan ilk şirket oldu. Bakanlığın sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi ve yaygınlaştırmayı amaçlayan programı kapsamında Bursagaz, yapılan denetimler sonucu belgeyi almaya hak kazandı. Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’nin grup şirketlerinden Bursagaz, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Beslenme […]

Takip Edilenler