Başkan Işık’tan Kadınlar Günü ziyareti

Afet bölgesinde saha çalışması yapan ve depremzedelerle birlikte olan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, ilçede olmadığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması için belediye personeli kadın çalışanlarla bir araya geldi. Onları çalışma ortamlarında ziyaret eden Başkan Işık, bu anlamı gün anısına kadınlara güzel bir kupa hediye etti.

Deprem nedeniyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Gürsu’da olmayan ve Hatay’da depremzedelerle bir arada olan  Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu Belediyesi’nin kadın çalışanları ile bir araya geldi.  Kadın çalışanları tek tek ziyaret eden Başkan Işık, her birinin kadınlar gününü kutlayıp bugüne özel bastırılan kupaları kendilerine hediye etti. ‘’Emeğin, sevginin, fedakarlığın ve mücadelenin sembolü kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. ‘’8 Mart Çarşamba günü asrın felaketinin gerçekleştiği 11 ilimizde görevli bulunduğumuz için mesai arkadaşlarımıza hediyelerini takdim edememiştik. Bugün onlara hediyelerini takdim edip, geçte olsa Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Bizlerin her anında yanında olup, emekleriyle hayatımıza değer katan kadınlarımız için ne yapsak az’’ dedi.

Başkan Işık, kadın çalışanlara özel olarak hazırlanan kupaları da takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Uludağ'da nöroloji zirvesi

Çar Mar 15 , 2023
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı tarafından düzenlenen Uludağ Nöroloji Günleri’nin 18.’si 09-12 Mart 2023 tarihlerinde Grand Yazıcı Otel-Uludağ’da gerçekleştirildi. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı başkanı ve sempozyum başkanı Prof. Dr. Mustafa Bakar, son yıllarda nörolojik hastalıkların sayısal değerlerinde ciddi artış olduğunu vurgulayarak, “Bu sürecin gelişmesinde yoğun […]

Takip Edilenler