Ragbi Şampiyonası ilk etabı Mustafakemalpaşa’da düzenleniyor

Mustafakemalpaşa 7’li Ragbi Erkekler Etaplı Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapıyor.Şampiyonanın ilk müsabakası 21 Mart Salı günü Mustafakemalpaşa İlçe Stadında tüm sporseverleri ağırlayacak. 12 Takımın mücadele edeceği turnuvada 20 maçta mücadele ederek üst tura yükselmek için ter dökecek. 7’li Ragbi Erkekler Etaplı Türkiye Şampiyonası 1. Etap Müsabakalarından yaklaşık 2 ay sonra final etabı yeniden Mustafakemalpaşa İlçe Stadında gerçekleştirilecek.
Mustafakemalpaşa ilçesini sanatsın sporun merkezi haline getiren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ‘’ Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak sanat, spor ve kültürü ilçemizde çeşitli etkinlikler ile ilçemiz gençlerine tanıtmaya çalışıyoruz. İlçemizde ağırladığımız sayısız sporcular sayesinde gençlerimiz farklı spor dallarıyla tanışma fırsatı buluyor. Ragbi 7’li Erkekler Etaplı Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor, 21 Mart Salı günü tüm hemşehrilerimi ilçe stadımıza davet ediyorum.’’dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TEKNOFEST takımlarına “dijital” destek

Çar Mar 15 , 2023
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), TEKNOFEST Yarışları’nda mücadele edecek öğrencilere maddi katkının yanı sıra mentörlük desteği sağlanması için de girişimlerini sürdürüyor.Son 2 yıldır öğrenci takımlarına sponsor bulmaya başlayan Üniversite Yönetimi, önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek yarışlara hazırlanan öğrencilere destek sağlamaya devam ediyor. Üniversite bünyesinde oluşturulan takımların genel giderleri ve mentörlüklerinin yürütülmesi için sektördeki […]

Takip Edilenler