Başkan Işık, sağlık personellerine fidan hediye etti

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Gürsu’daki sağlık kurumlarını ziyaret eden Başkan Işık, sağlık personellerinin gününü kutladı.

Gece gündüz demeden büyük bir özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, bu anlamlı gün anısına, sağlık çalışanları için özel hazırlanan çiçekleri ve onların emeklerine yönelik minnettarlığı ifade eden mektupları tek tek takdim etti.

“İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal ve saygın, onurlu mesleği büyük bir özveri ile yerine getiren tüm sağlık çalışanlarına şükran borcumuz var. Sağlık çalışanlarımızın, kutsal mesleklerinin icrasında, vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretleri bizler için iftihar kaynağıdır. Onların kıymetlerini bildiğimizi, emeklerine saygı duyduğumuzu ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacıyla, ziyaretimizi gerçekleştirdik. Onlar hepimizin kahramanları, iyi ki varlar” dedi.

Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi, Gürsu İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlık Merkezleri’nde görev yapan sağlık personellerinin Tıp Bayramı’nı kutlayan Başkan Işık, fedakarlıkları ve emekleri için hepsine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa’dan Van’a uzanan mektup kardeşliği ikinci yılında

Per Mar 16 , 2023
Bursa Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Van Erciş Beyazıt İlkokulu arasında geçtiğimiz yıl başlatılan “mektup kardeşliği” projesi bu yıl da heyecanlı bekleyişlerle öğrencilerin yüzünü güldürdü.2021-2022 eğitim öğretim döneminde başlatılan projenin bu yıl 2.si gerçekleştirildi. Geçen yıl Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü 9.sınıf öğrencileri ile Beyazıt […]

Takip Edilenler