Karacabey’de geleneksel turnuvada kazanan dostluk oldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu düzenlenen Ortasarıbey Gençler Birliği Futbol Turnuvası’nın final karşılaşmasını izledi ve ödül törenine katıldı. Finalde Bandırma Yeniyenice Ortasarıbey’e karşı müsabakayı 3-0 kazanırken, Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “Emeği geçen ve katkı koyan herkese teşekkür ediyoruz. Kazanan dostluk oldu. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” dedi.

Karacabey’de yaklaşık 3 aydır devam eden ve geleneksel olarak gerçekleştirilen Ortasarıbey Gençler Birliği Futbol Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı.

Bu yıl 21 takımla gerçekleşen turnuvada, finale Bandırma Yeniyenice Mahallesi ile Karacabey Ortasarıbey Mahallesi kaldı. Müsabaka, 3-0 Yeniyenice’nin galibiyetiyle sona erdi.

Sporun ve sporcunun daima yanındayız

Protokolün de yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmanın ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Ali Özkan, “Bu değerli organizasyonu gerçekleştiren kulüp yöneticilerine, değerli muhtarımıza, katkı koyan tüm kurum, kuruluşlara ve seyircilere teşekkür ediyoruz. Çok güzel karşılaşmalar oldu. Dostluğun ön planda olduğu bu turnuvanın, gelecek yıllarda da aynı heyecanla devam etmesini umuyorum. Karacabey Belediyesi olarak, sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Bu konuda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Başkan Özkan açıklamalarını şöyle sürdürdü: “‘2 tane güzide takımımız final müsabakasında mücadele etti. Finale kalan her iki takımı da kutluyorum. Maçı kazanan Yeniyenice Spor Kulübünü de tebrik ediyorum. Bu turnuva vesilesiyle, istikbal vaat eden genç kardeşlerimizi de gördük. İnşallah onlara da bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diliyorum. Yeniyenice daha önce Karacabey’e bağlı olan bir mahallemizdi, şimdi Bandırma’da. Dolayısıyla kendilerini Karacabey’in bir kulübü olarak değerlendiriyoruz. Turnuvaya renk kattılar, tekrardan tebrik ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nilüfer’den Samandağ’a “Kardeş Kütüphanesi”

Pts Mar 20 , 2023
Hatay Samandağ’da konteyner kent kurarak, bölge halkının birçok ihtiyacını karşılayan Nilüfer Belediyesi, bölgeye bir de “Kardeş Kütüphanesi” kazandırdı. Samandağ’a giden Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü çalışanları, hem çocuklarla birlikte kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi hem de binlerce kitabı bölge halkıyla buluşturdu.Nilüfer Belediyesi’nin, Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin etkilediği yerlerden biri olan Hatay Samandağ’da oluşturduğu […]

Takip Edilenler