Uludağ yolundaki kaçak villa yıkıldı

Osmangazi Belediyesi, ilçedeki kaçak yapılara göz açtırmıyor. Uludağ Yolu üzerindeki sit alanına kaçak yollarla yapılan bir villa yerle bir edildi.Kaçak yapılaşmaya karşı kararlı ve etkin bir mücadele ortaya koyan Osmangazi Belediyesi, imara uygun olmayan kaçak yapıları tespit ederek yıkımını gerçekleştiriyor. Demirkapı Mahallesi Uludağ Yolu Caddesi’nde kaçak villa yapıldığı ihbarını alan Osmangazi Belediyesi ekipleri hemen harekete geçti. Sit alanına kaçak olarak yapıldığı tespit edilen kaçak villanın yıkımı için harekete geçen Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, kaçak villayı yıkarak dakikalar içinde yerle bir etti. Yıkım esnasında polis ve zabıta ekipleri yıkılan kaçak villanın etrafında önlem aldı.
Belediye yetkilileri, vatandaşları ruhsatsız ve kaçak yapılaşmaya yönelmemeleri konusunda uyarırken, kaçağa asla izin vermeyeceklerini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gürsu’ya Rusya’dan gönüllü misafir

Çar Nis 5 , 2023
Gürsu Belediyesi Eurodesk Temas Noktası, European Solidarity Corps (Avrupa Dayanışma Programı) programı çerçevesinde ilçede Rusya’dan gelen Militsa Bodonava’yı ağırlıyor. Yerel faaliyetlerde gönüllülük yapacak olan Militsa, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ı makamında ziyaret etti.Gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları, gençlerin bu faaliyetlerine katılımlarını sağlayan Eurodesk Bilgi Ağı’nın temsilcileri arasında […]

Takip Edilenler