Karacabey’de spora Ramazan’da da yoğun ilgi var

Karacabey’de spor, her yaştan vatandaşın katılımıyla Ramazan’da da aralıksız devam ediyor. Her akşam iftar sonrası Karacabey Belediyesi spor tesisleri her yaştan sporseverin ilgisiyle dolup taşıyor. Zaman zaman Belediye Başkanı Ali Özkan’ın da ziyaret ettiği tesislerde vatandaşlar Özkan’a, sportif imkânlardan dolayı hem çocukları hem kendi adına teşekkür etti.

Her akşam iftar sonrası Karacabey Belediyesi spor tesisleri her yaştan sporseverin ilgisiyle dolup taşıyor.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün iftar sonrası gerçekleştirdiği ziyarette, Karaca Park Belediyespor Tesislerinde sporcular ve ailelerle bir araya geldi. Özkan, her yaştan vatandaşın bu tesislere ve spora ilgi gösterdiğini ve bundan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Spor Ramazan’da daha da gerekli. Özellikle iftar sonrası vatandaşlarımızın tesislerimize yoğun ilgi göstermesi elbette bizleri mutlu etmektedir. Ben de zaman zaman onları yalnız bırakmıyorum ve birlikte spor yapıyoruz” dedi.

Her geçen gün artıyor

Başkan Özkan ziyaretinde, tesislerde sportif faaliyetlere katılan sporculara da yeni sezonda kullanmaları için spor çantası hediye etti. Buluşmada sporcular ve antrenörleriyle de sohbet eden Özkan, vatandaşların da öneri ve taleplerini dinledi.

Özkan, son bir hafta içerisinde spor tesislerinden toplam bin 707 sporcunun faydalandığını da belirtti. Hafta içerisindeki spor dalları arasında karate, jimnastik, zumba, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, futbol ve okçuluk yer alıyor. Ayrıca tesislerde 7 resmi müsabakanın da gerçekleştiğini belirten Özkan, “Hem amatör hem profesyonel anlamda, gün geçtikçe sporla daha çok ilgili bir kitleye ulaşıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tugay Erdem: “Bütçeyi en verimli şekilde kullandık”

Sal Nis 11 , 2023
Nilüfer Belediyesi’nin 2022 Yılı Faaliyet Raporu, Nilüfer Belediye Meclisi’nde görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Turgay Erdem, pandemi sonrası 2022 yılında projelerin sayısını arttırdıklarını belirterek, “Ekonomik sıkıntılara rağmen bütçeyi en verimli şekilde kullandık” dedi. Nilüfer Belediyesi’nin 2022 Yılı Faaliyet Raporu, Nilüfer Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısının ikinci oturumunda görüşüldü. Nilüfer […]

Takip Edilenler