Parkenin küçük prensleri Türkiye finallerinde

Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarını namağlup lider tamamlayan İnegöl Belediyespor Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Mayıs ayında yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

İnegöl Belediyespor Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Bursa Bölgesi Yerel Lig müsabakalarını 3’üncü olarak tamamlayarak Altyapılar Türkiye Şampiyonasının Grup Birinciliği maçlarına katılmaya hak kazanmıştı. Turuncu Lacivertli takım, Yalova’da yapılan Türkiye Şampiyonası grup birinciliği maçlarını da yenilgisiz tamamlayarak grubunu lider bitirdi.

MAYIS’TA ŞAMPİYONADA BOY GÖSTERECEKLER

Namağlup lider olan İnegöl Belediyespor Küçük Erkekler Voleybol Takımı, bu sonuçla 25 Mayıs-1 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacak olan Altyapılar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Otomotiv sektöründeki personelin niteliğini arttıracak protokol

Çar Nis 12 , 2023
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Karsan Otomotiv San. Tic. A.Ş. arasında otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyduğu teknik bilgi ve beceriye sahip nitelikli iş gücünün yetiştirilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzalandı. Verdiği nitelikli eğitim ile Türkiye’nin en değerli meslek yüksekokulları arasındaki yerini sağlamlaştıran Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, yaptığı yatırımlar […]

Takip Edilenler