Alfatlı seçim çalışmalarına Karacabeyliler Derneği’nden başladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa teşkilatları, 14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. BBP’nin Bursa 1’nci bölge milletvekili adayı Ekrem Alfatlı, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

BBP Genel Başkan Yardımcısı Bursa 1’nci bölge milletvekili adayı Ekrem Alfatlı, tarihi 14 Mayıs seçimlerine yönelik gerçekleştirilen ziyaret programları çerçevesinde Bursa’nın etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Karacabeyliler Derneği’ni ziyaret ederek Karacabeyli hemşehrileri ile dernek merkezinde  bir araya geldi. Dernek üyeleri ve mahalle sakinlerinin katıldığı buluşmada Ekrem Alfatlı, 14 Mayıs seçimlerinin önemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. ‘Her şeyden önce Türkiye ve Türk Milleti ’ ifadesinin altını çizen Alfatlı, BBP teşkilatlarının her zaman Bursa’nın, Karacabey’in yanında olduğunu Bursa’nın da bu dönem baraj derdi yaşamadan seçime girecek olan BBP teşkilatlarına yüksek teveccüh gösterdiğini vurguladı.


BBP Bursa 1’nci bölge milletvekili adayı Ekrem Alfatlı yaklaşık bir ay kalan seçimlerde vatandaşın yüksek feraseti ve iradesiyle en doğru seçimi yapacağına inandığını belirterek ‘Önce Türkiye, sonra partim ve ben’ anlayışıyla yola çıktıklarını hatırlattı.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Karacabeyliler Dernek Başkanı Hasan Kahraman ziyaretten çok memnun olduklarını BBP Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı ve arkadaşlarına başarı dileklerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çevikel: “Güçlü ekonomi için iş dünyasında kadınlara daha fazla yetki verilmeli”

Per Nis 13 , 2023
DOSAB ve DOSABSİAD’ın geleneksel iftar organizasyonunda bölgedeki sanayici ve iş insanları aynı masada buluştu. DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, güçlü ekonomi için iş dünyasında kadınlara daha fazla yetki verilmesi gerektiğini söyledi. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) ile Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) tarafından DOSAB Restoran’da […]

Takip Edilenler