MÜSİAD’ın deprem bölgesine yardımları devam ediyor…

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ilde büyük yıkımın yaşandığı 6 Şubat depreminin ilk gününden itibaren bölgeye önemli yardımlarda bulunan MÜSİAD Bursa Şubesi yönetimi Ramazan ayı münasebetiyle deprem bölgesine çıkarma yaptı.

MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak başkanlığındaki heyet, 3 gün boyunca Hatay ve Gaziantep başta olmak üzere deprem bölgesindeki illerde bulunan MÜSİAD şubelerini ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay’daki çadırında depremzedeler için iftar yemeği de tertipleyen MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetimi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın konteyner kentinde incelemelerde bulundu.

Kahramanmaraş ve Adıyaman’ın yanı sıra bölgedeki diğer kentleri de ziyaret eden MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetimi, ihtiyaç sahiplerine çeşitli yardımlarda bulundu.

Deprem bölgesindeki temasları hakkında açıklamalarda bulunan MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, “Genel Merkezimizin öncülüğünde ve üyelerimizin katkılarıyla depremin yaralarının sarılması için var gücümüzle çalışıyoruz. Oradaki ticari hayatın ihyası, binaların ve şehirlerin yeniden inşası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öncelikli hedefimiz oradaki işletmelerin yeniden ayağa kaldırılması” dedi.

Şenocak sözlerin devamında, “MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetimi olarak bölgedeki MÜSİAD şubelerinin yöneticileriyle hem istişarelerde bulunduk hem de depremzede kardeşlerimizin yanında olduk. Deprem bölgesindeki kardeşlerimizle iftar sofralarında bir araya geldik, acılarını paylaştık. Bölgeye yardımlarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hükümetin kamu işçileri için zam teklifi belli oldu

Per Nis 13 , 2023
700 bin kamu işçisi için zam pazarlığı devam ediyor. Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, hükümetin ilk 6 ay için yuzde 30 zam teklif ettiğini açıkladı. Taban aylık teklifi 11 bin 500 lira oldu. Kamu kurum ve kuruluşlarındaki 700 binden fazla işçiyi ilgilendiren 2023 Yılı Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Protokolü görüşmelerinde […]

Takip Edilenler