Bursalı anneler depremzede aileleri ağırladı

Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, deprem bölgesinden Bursa’ya göç etmek zorunda kalan aileleri iftarda ağırladı. 250’ye yakın depremzedenin katıldığı anlamlı gecede 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı erken kutlayan minikler için ise unutulmaz sürprizler vardı.

Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri burslarla bugüne dek binlerce gencin hayatına dokunan TAD Bursa Şubesi, depremzedeleri de unutmadı. ‘Eğitimim İçin Elimi Tutar Mısın?’ isimli projesiyle depremden etkilenen üniversite öğrencilerine burs sağlamak için gönüllü hareketini başlatan TAD Bursa Şubesi üyeleri, önceki akşam da felakette yıkılan kentlerinden Bursa’ya göç etmek zorunda kalan aileler için bir iftar daveti verdi. Büyük ilgi gören davete 250’yi aşkın depremzede katıldı. Bu anlamlı davetle moral bulan depremzede ailelerin çocukları için ise renkli sürprizler hazırlandı. TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz ile üyelerin çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çeşitli hediyeler dağıttığı gecede sahneye çıkan illüzyonist ise şovuyla küçükler kadar büyükleri de şaşırtmayı başardı. Türkiye’yi sarsan büyük felaketin yaralarını az da olsa sarmak için çabaladıklarını belirten TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, her zaman depremzedelerin yanında olacakları sözünü verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Akne problemi olanlar bu besinlere dikkat!

Pts Nis 17 , 2023
Akne oluşumu bireyin beslenme örüntüsü ile doğrudan ilişkilidir.Bazı besinler akne oluşumunu tetiklerken, bazı besinlerde oluşuma engel olurlar. Diyetisyen Tuğba Nur Kiriktir konu hakkında önemli bilgiler verdi. SÜT Sütün içerisinde bulunan bileşenler akne lezyonlarının oluşumuna neden olan enzimatik reaksiyonları tetiklemektedir. Süt tüketimi, özellikle yağsız süt tüketimi akne lezyonlarını ve şiddetini arttırmaktadır. […]

Takip Edilenler