Alfatlı ASRİAD’ın çadırında vatandaşla iftarını açtı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. Bölge 1. Sıra Adayı Ekrem Alfatlı, seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında önce Muradiye Kocanaip Mahalle Muhtarı Yusuf Şirin’i ziyaret eden Alfatlı” muhtarlarımız bizim demokrasimizin yereldeki en önemli temsilcileridir. Yerel ve genel idare ile bağları kuran muhtarlarımızın çalışmalarını yakınen takip ediyoruz. Bu noktada Kocanaip Mahalle Muhtarımızı Yusuf Şirin Bey de mahallesinde yapmış olduğu çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken oldukça başarılı bir arkadaşımız. Bizler de bugün kendilerini ziyaret ederek hem fikir alışverişinde bulunduk hem desteğini istedik” dedi.

Muhtar Şirin de” Alfatlı bizlerin çok yakın tanıdığımız bir siyasetçi ve komşumuzdur. Bizler de çıktığı yolda kendisine başarılar diliyoruz” ifadesini kullandı.

ASRİAD’ın çalışmalarını takip ediyoruz

Alfatlı, aynı günün akşamı da BBP Milletvekili adayı Kemal Akyıldız ile beraber Mehmet Karakoyun’un Bursa Şube Başkanı olduğu Arabayatağı Metro istasyonu’da iftar çadırında vatandaşlarla iftarda orucunu açtı.

ASRİAD’ın (Asrın Sanayici İşadamları Derneği) çalışmalarını takip ettiklerini ifade eden Alfatlı” Bugün burada ASRİAD Bursa Şubesi İftar Çadırında olmaktan sizlerle beraber olmaktan çok mutluyuz. Bizleri buraya davet eden Başkan Mehmet Karakoyun ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Karakoyun ile beraber yemek dağıtan Ekrem Alfatlı ve Kemal Akyıldız iftar sonrası vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirerek ramazan bayramını tebrik ettiler. Başkan Karakoyun da “Alfatlı’ya ve BBP’ne seçimlerde başarılar diledi. İnşallah bir sonraki yılki iftarımızda sizleri milletvekili olarak ağırlamak isteriz diyerek dileklerini” iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

UEDAŞ’tan bayramda kesintisiz enerji hizmeti

Per Nis 20 , 2023
Bayram öncesi kesintisiz enerji tedbirlerini alan UEDAŞ, 620 kişilik saha ekibiyle bayram tatili süresince 7/24 görev başında olacak. Saha ekipleri, UEDAŞ’ın Güney Marmara Bölgesi’ni kapsayan hizmet sahası içerisinde bayram boyunca enerji sürekliliğini sağlayacak. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 5 milyondan fazla nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sağlayan UEDAŞ’ın saha ekipleri, olası […]

Takip Edilenler