Alperen Ocakları’ndan Alfatlı’ya tam destek…

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve 28.Dönem Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı’ya, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında bir destek de Alperen Ocakları Bursa Temsilcisi Ferhat Levent ve yönetim kurulundan geldi.

28 Dönem BBP Bursa Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı, Türkiye’nin ikinci yüzyılının biçimlendirecek 14 Mayıs seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Alfatlı seçim ofisinde misafirlerini ve destekçilerini de ağırlamaya devam ediyor.

Önceki gün Alfatlı’ya ziyarete gelen Alperen Ocakları Bursa İl Temsilcisi Ferhat Levent hem hayırlı olsun dileklerini hem de desteklerin iletti. Levent Yapmış olduğu kısa konuşmada “ 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek genel seçimlerde Bursa 1.Bölgeden aday olan aynı zamanda BBP Genel Başkan Yardımcısı ağabeyimiz büyüğümüze bugün hem ziyaret ediyoruz hem de kendilerine Bursa genelinde Alperen Ocakları’nın gönüllüsü yüzlerce Alperenimizle sahaya ineceğimizi belirtmeye geldik. İnşallah bu seçimlerde şehid liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bizlere manevi mirası olan Büyük Birlik Partisi’nin TBMM’de grup kuracağı bir dönem olacaktır. Ağabeyimiz Ekrem Alfatlı hem davamızı hem Bursa’mızı TBMM’de layıkı ile temsil edecektir. Biz buna inanıyoruz” dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1.Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı da bugün Alperen Ocakları Bursa İl Temsilcisi Ferhat Levent ve yönetiminin ziyaretleri bizleri fazlası ile mutlu etmiştir. Onların destekleri gücümüze güç katmıştır. Hepsinden Allah razı olsun Rabbim onların ayağına taş değdirmesin dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ARSİYAD 20. yaşına ödül töreni ile giriyor

Sal Nis 25 , 2023
Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri düzenledikleri toplantı ile basın mensuplarıyla bir araya geldi. Podyum Davet’te gerçekleştirilen basın toplantısında ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş, ARSİYAD’ın kuruluşunun 20. Yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilecek olan Türkiye Buluşması ve Ödül Töreni programı hakkında bilgiler vererek, ödül törenleri ile Artvin’e ve Türkiye’ye […]

Takip Edilenler