Karacabey’de asfaltlama çalışmaları sürüyor

Altyapıda büyük dönüşümün gerçekleştiği Karacabey’de, çalışmaların tamamlandığı alanlarda asfaltlama işlemleri de sürüyorOrtaokul Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Ali Özkan, “Burası çalışmalardan dolayı toz, toprak içerisindeydi. Ekiplerimiz, gece yarısından sabaha kadar çalıştılar ve asfalt döküldü ve şu anda bu mahallede yaşayan vatandaşlarımızın, iş yeri sahiplerinin yüzü gülüyor. Her şey Karacabey için. Sabreden, bize destek veren, katkı koyan, bütün Karacabeyli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Karacabey’in dört bir yanında gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının tamamlandığı alanlarda asfaltlama işlemleri de sürüyor. Başkan Ali Özkan, Ortaokul Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Burada açıklamalarda bulunan Özkan, “Şu anda Ortaokul Caddesi’ndeyiz. Burası toz, toprak içerisindeydi. Sıkıntı vardı ama şu anda gece yarısından sabaha kadar ekipler çalıştılar ve asfalt döküldü ve şu anda bu mahallede yaşayan vatandaşlarımızın, iş yeri sahiplerinin yüzü gülüyor. İnşallah sıkıntılar sona erdi. Bu faaliyetlerimiz inşallah vatandaşlarımızı memnun edecek seviyede gerçekleşecek” diye konuştu.

Karacabey kendi asfaltını kendi üretecek
Başkan Özkan açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Karacabeyli vatandaşlarımıza bir müjdemiz daha var, o da asfalt plenti aldık ve kendi asfaltımızı kendimiz üreteceğiz. Bu noktada talep olan her mahalleye, her sokağa da asfalt götürme imkanına kavuşacağız. Her şey Karacabey için diyorum. Sabreden, bize destek veren, katkı koyan, bütün Karacabeyli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alperen Ocakları’ndan Alfatlı’ya tam destek…

Sal Nis 25 , 2023
BBP Genel Başkan Yardımcısı ve 28.Dönem Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı’ya, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında bir destek de Alperen Ocakları Bursa Temsilcisi Ferhat Levent ve yönetim kurulundan geldi. 28 Dönem BBP Bursa Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı, Türkiye’nin ikinci yüzyılının biçimlendirecek 14 Mayıs seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Seçim […]

Takip Edilenler