BBP Bursa Milletvekili adayı Kemal Akyıldız NOSAB’da işçilerle buluştu

Büyük Birlik Partisi Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Kemal Akyıldız 14 Mayıs Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları çerçevesinde çalışmalarına devam etti.

28 Dönem Büyük Birlik Partisi Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Kemal Akyıldız ikinci yüzyılının biçimlendirecek 14 Mayıs seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yaklaşan genel seçimler öncesi saha çalışmalarına ağırlık veren BBP 1.Bölge Milletvekili adayı Kemal Akyıldız NOSAB’da bir fabrikada işçilerle beraber öğle yemeği yedi.

İşçilerle beraber tabldot kuyruğuna giren beraber yemek yiyen Akyıldız’a işçiler büyük ilgi gösterdi. Yemekhanede kısa bir konuşma yapan Akyıldız “ Bende bir sanayici olarak sizin geçtiğiniz yollardan bugüne geldim. Emeğinizin kutsallığınız en güzel Peygamber Efendimiz Hz Muhammed SAV İşçinin emeğini alın teri kurumadan ödeyiniz hadisi anlatıyor” dedi.  ‘İşçilerin sıkıntılarını ve isteklerini not alan Akyıldız konuşmasına şu şekilde devam etti ”Önümüzde tarihi bir seçim var. Bu seçimde halkımız ya Cumhur İttifakı’nı oylayacak ya da diğerlerini. Ya dik duran Türkiye’yi ya da İMF’ten borç almak isteyen zihniyeti.

Ya milli savunma sanayimize devamı ya da ithal edilecek savunma gücünü. Bizler inanıyoruz ki Türk Milleti en doğru kararı verecektir. Bir kez daha Cumhur İttifakı diyecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda sizlerin oyları ile seçilecektir. Büyük Birlik Partisi de grup kurarak Gazi Meclisimiz de teslim edilecektir. Gayret bizden takdir Yüce Allah’ın” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tüyap Bursa Kitap Fuarı 20. Kez kapılarını açıyor

Çar Nis 26 , 2023
Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği beraberinde, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve Mudanya Üniversitesi’nin değerli destekleri ile hazırlanan Bursa 20. Kitap Fuarı, 29 Nisan – 7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap […]

Takip Edilenler