BBP Mustafakemalpaşa’da atama!

Büyük Birlik Partisi’nde Mustafakemalpaşa İlçe Baş

Büyük Birlik Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı’na İsmail ACAR atandı. Acar’a görev Genel Baskan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı ve İl Başkanı Haldun Filizli tarafından tevdi edildi.

BBP Bursa İl Başkanı Av. Haldun Filizli, ” Bizler bir bayrak yarışı içerisindeyiz. Davamızı hep bir adım öteye taşıma çabası içerisinde olduk. Şahıslar gelip geçicidir, önemli olan ilayı kelimetullah davasıdır. Hep bu bilinçle ve sorumlulukla hareket ettik. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde boşalan ilçe başkanlığı görevine İsmail ACAR bey getirilmiştir. Kendisine ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, rabbim yar ve yardımcısı olsun diyoruz” diye konuştu.

kanlığı görevine İsmail Acar atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Programı netleşti: Kılıçdaroğlu Bursa'ya geliyor

Per May 4 , 2023
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa programı kesinleşti. Kılıçdaroğlu 11 Mayıs Perşembe günü Bursa’da miting gerçekleştirecek. Gökdere’de saat 17.00’de yapılacak mitingde Kılıçdaroğlu’na, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş eşlik edecek. CHP Bursa […]

Takip Edilenler