Muharrem İnce’den ‘adaylıktan çekil’ çağrılarına yanıt

Denizli’de gençlerle buluşan Muharrem İnce, “Normalde çekirdek çitlerken AKP’yi yüzde 70’le yenmeleri lazım, bu şartlar altında bu kadar büyük paralar var ama uğraştıkları şeye bak, Muharrem İnce çekil. Yaptıkları tek şey bu” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, akşam saatlerinde Denizli’ye geldi.

Amfi Park’ta gençlerle buluşan Muharrem İnce, “İki ittifak bir araya gelmiş, Millet İttifakı var, Yeşil Sol var, 17 parti var, 11 büyükşehir belediyesi var, gazeteler var, 200’e yakın milletvekili var, hazine yardımları var, normalde çekirdek çitlerken AK Parti’yi yüzde 70’le yenmeleri lazım, bu şartlar altında bu kadar büyük paralar var ama uğraştıkları şeye bak, Muharrem İnce çekil. Yaptıkları tek şey bu. Yani millete diyorlar ki sıtma mı? Ölüm mü? Patlak lastiği patlak lastikle değiştirecekler. Ben ikisini de istemiyorum. A mı? B mi?, C diyemez miyiz? Diyemezsin. C dersen hain ve bölücü olursun. Arkadaş ben demokratik hakkımı kullanıyorum, neden bölücü olayım” dedi.

Konuşmaların ardından geçmiş doğum günü kutlanan Muharrem İnce, iki tane güvercini gökyüzüne bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Girityalılar 100. yıl etkinliğinde Girit kültürünü tanıttı

Çar May 10 , 2023
Mudanya Giritliler ve Yanyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği (GİRİTYA), Mübadelenin 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde dernek binasının önünde Girit kültürünü tanıttı.Kalabalık katılımın etkin olduğu tanıtım etkinliklerinde Girit’e ait fotoğraflar ve yemekleri ikram edildi. Girit’e has yemeklerden Şevketibostan (Askalivrus), Çiçek dolması, Arapsaçı (Maratha) yemekleri sunuldu. Giritya Dernek başkanı 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde […]

Takip Edilenler