İç Anadolu’nun en büyük fuarında BTÜ’ye yoğun ilgi

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda, Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğini üstlendiği İç Anadolu Kariyer Fuarı (İKAF’23) 4-5 Mayıs 2023 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsünde gerçekleştirildi.

Bursa Teknik Üniversitesi’nin paydaş olarak yer aldığı fuara, 18 üniversitenin yanı sıra sponsor firmalar, kamu kurumları ve özel kuruluşlar katıldı.

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezinde düzenlenen tören, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in açılış konuşmasıyla başladı. Açılış törenine, CBİKO Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Çağlar, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Hasan Şahin ile 18 paydaş üniversitenin rektörleri, çok sayıda iş insanı ve öğrenci katıldı. Tören sonunda İKAF’23’ün tüm paydaşların katılımıyla kurdele kesim gerçekleştirildi.

Açılış töreninin ardından fuar alanını ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Naci Çağlar ve Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, üniversiteler, sponsor firmalar, kamu kurumları ve özel kurumlar ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnegöl Belediyesi, eleman alınıma çıkıyor

Çar May 10 , 2023
İnegöl Belediyesi, 1 harita mühendisi ve 1 harita teknikeri olmak üzere 2 personel alımı yapılacağını duyurdu. Son başvuru 31 Mayıs 2023 olarak açıklandı. Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 personel alımı yapılacak. İlçe halkımıza en iyi hizmeti sunmak adına yapılan alım çerçevesinde; […]

Takip Edilenler