Alfatlı’dan KAİSAD’a ve Kars SELİMDER’e ziyaret…

Hafta sonu gerçekleşecek genel seçimlere sayılı saatler kala Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1.bölge.1Sıra Milletvekili adayı Ekrem Alfatlı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Seçim ziyaretleri kapsamında Bursa’da sivil toplum örgütleri ve iş insanları ile buluşan Alfatlı ve Büyük Birlik Partisi heyeti Kars Selim Derneği ile  Kars-Ardahan-Iğdır-  İş Adamları Derneğini ziyaret (KAİSAD) etti.

KAİSAD Başkan Yener Bulut’ta ziyaretten memnuniyetini ifade etti.

Alfatlı’da “bugün bizleri burada ağırlayan KAİSAD Başkanı Sayın Yener Bulut ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.
Serhat illerimizin iş insanlarının kurduğu kentimiz ve ülkemiz ekonomisine ciddi katkılar sağlayan KAİSAD önemli bir misyon üstlenmiş durumda.
Bursa özelinde üyeleri ile istihdama katkı sağlayan, doğdukları bölge ile doydukları bölge arasından köprü vazifesi gören KAİSAD milli ekonomimiz yanı sıra iller, bölgeler arası kardeşlik duygularımızı da  pekiştirmekte ve milli birlik ve beraberliğimizin teminatı olmaktadır.
Bizler Büyük Birlik Partisi olarak inaniyoruz ki ekonomik anlamda gelişmenin en önemli yolu müteşebbis ruhundan geçmektedir. Bugün KAİSAD üyelerinde bu fazlası ile bulunmaktadır.
Malum bu hafta sonu çok önemli bir seçim var. Bizler de Büyük Birlik Partisi olarak bu seçimlerde Cumhur İttifakı çatısı altında kendi aday ve kendi amblemiz ile seçime gireceğiz. Geçmişte vatandaşın gönlünde olan fakat iki oyum olsa birini size verebilirim diyen vatandaşlarımız bulunuyordu. Bizler de bu seçimlerde iki oyunuzdan birinize talibiz. TBMM seçimlerinde oyunuzu Büyük Birlik Partisine ,Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a istiyoruz. Sizlerin de desteğini bekliyoruz”diyerek konuşmasını tamamladı.
KAİSAD Başkanı Yener Bulut da iş dünyasının en büyük beklentisinin önünü görebilmek olduğunu ifade ederek Alfatlı ve arkadaşlarına seçimlerde başarılar diledi.

Alfatlı ve arkadaşlarının ikinci durağı Kars Selim İlçesi ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği oldu.

Alfatlı ve arkadaşlarını karşılayan dernek başkanı Tuncay Uca ziyaretten çok memnun olduğunu “ülkenin birlik ve beraberliği noktasında Büyük Birlik Partisi’nin çalışmalarını takip ediyoruz. Bizler de sizlere seçimlerde başarılar diliyoruz”dedi.
Alfatlı da” bizde bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Derneğimizin hemşehrilerimiz arasında köprü vazifesi üstlendiğini biliyoruz.Anadolu insanı ile TBMM arasında köprü vazifesi görevini üstlenmek isteyen BBP’ye önümüzdeki seçimlerde desteğinizi  bekliyoruz” dedi.
Alfatlı’ya ziyaretlere İl Başkanı Haldun Filizli, İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Alfatlı, BBP Bursa Milletvekili adayları
İsmail Demir ,Şaban Demir ,Kemal Akyıldız ,Nail Artuç ,Mehmet Erhan Altan ,Selahattin Celt ve
Hasan Uslu ‘da eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gemlik Belediyesi'nden organik tarıma destek

Per May 11 , 2023
Gemlik Belediyesi, ilçedeki tarımsal faaliyetleri desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz iki yıl boyunca toplamda 650 bin ata tohumlarından elde ettiği fideyi vatandaşlara ulaştıran Gemlik Belediyesi, bu yıl 500 bin fideyi vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıyor. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, çiftçinin ve organik tarımın yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.500 bin […]

Takip Edilenler