AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’dan seçim mesajı

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçimleri öncesi sosyal medya hesabından seçmene ve teşkilata yönelik mesaj yayımladı.

Yapılacak seçimlerin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Başkan Davut Gürkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Ülkemiz için dönüm noktası olacak tarihi bir seçimin arefesindeyiz.

Bizler 21 yıl önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde asırlık hayalleri gerçeğe dönüştürmek için bir yola revan olduk.

Bugüne kadar teşkilatımızın her bir kademesiyle Bursa’mızın dört bir yanını dolaştık, dolaşmaya da devam ediyoruz. Sahada bizleri büyük bir coşku ve heyecanla karşılayan tüm Bursalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Şimdi bismillah diyerek son bir gayretle tempomuzu daha da arttıralım. Sahadaki çalışmalarımıza ek olarak telefon rehberimizdeki herkesi tek tek arayalım. Komşumuza, eşimize ve dostumuza doğrusunun AK Parti olduğunu anlatalım.

Evlatlarımızın geleceğine sahip çıkmak, 21 yıllık kazanımlarımızı daha da ileri taşımak için desteklerini isteyelim.

Ben inanıyorum ki Bursa’mız liderine sahip çıkacak. Ben inanıyorum ki Bursa’mız gururla tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet demeye devam edecek.

Bugüne kadar hep cumhurbaşkanımızın yanında olan siz değerli hemşehrilerimden 14 Mayıs’ta çok daha güçlü bir destek bekliyorum.

Türkiye Yüzyılı için yarın değil, hemen şimdi!

Rabb’im yar ve yardımcımız olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayat Hastanesi 45. Yıl etkinliklerinde çocukları unutmadı

Cum May 12 , 2023
Hastanenin çocuk polikliniklerinde ve çocuk servisinde tedavi gören çocuklara sürpriz yapan Kalp Maskot, çocuklar ve aileler tarafından da büyük ilgi gördü. Kalp Maskotu karşılarında gören çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemezken, aldıkları küçük hediyeler karşısında da mutlu oldular. 45. yıl etkinlikleri kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza atan hastane yönetimine teşekkür eden refakatçı aileler, […]

Takip Edilenler