Hayat Hastanesi 45. Yıl etkinliklerinde çocukları unutmadı

Hastanenin çocuk polikliniklerinde ve çocuk servisinde tedavi gören çocuklara sürpriz yapan Kalp Maskot, çocuklar ve aileler tarafından da büyük ilgi gördü.

Kalp Maskotu karşılarında gören çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemezken, aldıkları küçük hediyeler karşısında da mutlu oldular.

45. yıl etkinlikleri kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza atan hastane yönetimine teşekkür eden refakatçı aileler, çocukları ile birlikte moral ve motivasyon bulduklarını söylediler.

Hayat Hastanesi olarak hasta ve hasta yakınlarının yanında olduklarını hissettirdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Betül Kabalar, “45. yılımızı kutladığımız bu dönemde sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında hastanemizde tedavi gören hastalarımız ve onların yakınlarına moral vermek, motivasyonlarını yüksek tutmak için hastalarımızı ziyaret ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bursa’da akıllı şehre dönüşüm başlıyor

Cum May 12 , 2023
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan B-CUBE Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Merkezi, Bursa’nın akıllı şehre dönüşüm sürecini hızlandıracak ve bu alanlardaki girişimci adayı gençlere teknolojik altyapıdan ücretsiz üyelik anlaşmalarına kadar pek çok fırsatlar sunacak. Belediyeler arasında Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Dairesi Başkanlığı’nı kuran ilk belediye olan Bursa Büyükşehir Belediyesi, yine bir ilke imza […]

Takip Edilenler